پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1425
-
الف
+

6 کشور درجشنواره تئاتر خیابانی مریوان

۶ کشور در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان حضور دارند.

 ۶ کشور در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان حضور دارند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری مهر، دبیر دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان از حضور ۶ کشور در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان خبر داد.

نمایشی با عنوان «دو ثانیه» از کشور فرانسه به نویسندگی و کارگردانی «آماندینه باریلون» و نمایش «مرغ دریایی» از کشور اوکراین نوشته آنتوان چخوف و به کارگردانی «لاروسلاو فدوریشین» از جمله نمایش های گروه های خارجی در این دوره از جشنواره است.

نمایش «به جای ماهی» از کشور عراق به نویسندگی و کارگردانی «هنر طاهر» و نمایش «دلقک دیوانه» از کشور اسپانیا به کارگردانی «ویلسون هرناندو نووآ گالگو» از دیگر نمایش های گروه های خارجی است.

همچنین، نمایش «پادشاه نظافت» از کشور برزیل به نویسندگی و کارگردانی «هکتور لوپز گیروندو» ونمایش «باغ رویاها» از کشور آذربایجان نوشته «پرویز بشردوست» و به کارگردانی «امام حسن اف» در این جشنواره حضور دارند.

دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان از ۱۸ تا ۲۲ شهریورماه امسال در مریوان برگزار می شود و این دوره از جشنواره با اجرای کارناوال نمایشی در روز ۱۸ شهریور ساعت ۱۰ صبح آغاز و پذیرش هنرمندان و شرکت کنندگان در این جشنواره هم از روز ۱۷ شهریور انجام می شود.

ه خ/ س م

نظر شما
ارسال نظر