پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1738
-
الف
+

اکران 5 فیلم سینمایی در دومین روز جشنواره سلامت

برنامه‌های دومین روز جشنواره فیلم سلامت اعلام شد.

برنامه‌های دومین روز جشنواره فیلم سلامت اعلام شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره سلامت، در دومین روز جشنواره ملی فیلم سلامت فیلم‌های سینمایی «یک شهروند کاملا معمولی» به کارگردانی مجید برزگر، «بیوگرافی» ساخته فاطمه ثقفی، «باران می‌بارید» به کارگردانی علی صفی خانی، «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی و «ماحی» به کارگردانی داوود خیام به ترتیب از ساعت ۱۴، ۱۶،۱۸، ۲۰ و ۲۲ در سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو به نمایش در می‌آید.

در سالن ۲ این پردیس سینمایی نیز مستند‌های «سرنوشت بایگانی» ساخته الهام آقالری و «دایره» به کارگردانی فرزاد خوشدست در سانس ۱۴ الی ۱۶ اکران می‌شود. «پنجاه سالگی» ساخته صبا ندایی و «خطوط ناپیدا» به کارگردانی مهدی رخشانی در سئانس ۱۶ الی ۱۸، «جای خالی من» به کارگردانی مرتضی کاظمی نیا و «تنگراه» به کارگردانی مهوش شیخ الاسلامی در سانس ۱۸ الی ۲۰، «دور از سرزمینم» ساخته پناه‌برخدا رضایی، «بومرنگ» اثر پدرام ابویی و «سمفونی مرگ» ساخته محمد کارت در سئانس ۲۰‌ای ۲۲ و «ملیکا» اثر رضا مجلسی و «کوه آهن» به کارگردانی مصطفی دالایی نیز از ساعت ۲۲ الی ۲۳.۳۰ برای علاقه‌مندان حوزه سلامت و سینما در سالن دو نمایش داده می‌شود.

در ادامه این روز از ساعت ۱۷ مجید برزگر با نگاه ویژه به فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» در پنل تخصصی آلزایمر و تنهایی در سالمندی حضور دارد.

فیلم‌های «غفلت صورتی»، «تردمیل»، «بلندگو»، «مرتضی علی»، «سقوط» و «خاک مرده» نیز عنوان آثار دانشجویی است که از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در سالن شماره ۳ پردیس سینمایی چهارسو روز پنجشنبه دوم شهریورماه به نمایش درمی آید.

دومین جشنواره ملی فیلم سلامت تا پنجم شهریور ماه با دبیری ابراهیم داروغه زاده و با نمایش برترین آثار مستند و داستانی بلند و کوتاه در حوزه سلامت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.

ه خ/ س م

نظر شما
ارسال نظر