پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2627
-
الف
+

همایش سراسری خانه‎های مطبوعات برگزار می‌شود

همایش سراسری خانه‌های مطبوعات سه‌شنبه ۳۱ مرداد در تهران برگزار می‌شود.

همایش سراسری خانه‌های مطبوعات فردا سه‌شنبه ۳۱ مردادماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خانه مطبوعات و بر اساس اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی، همایش سراسری خانه‌های مطبوعات از ساعت ۱۰ تا ۱۴ روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه در مجموعه باغ زیبا به آدرس تهران، خیابان شریعتی، حسینیه ارشاد، خیابان قبا، خیابان زیبا، کوچه کاج، روبروی پلاک ۱۱، برگزار می‌شود.

دستور این جلسه عبارت است از: ارائه گزارش عملکرد شورای مرکزی دوره اول، انتخاب اعضای شورای مرکزی خانه‌های مطبوعات کشور، تعیین کمیته‌هایی برای بررسی اساسنامه، امور رفاهی و سایر موارد و همفکری و تصمیم گیری درباره نحوه اجرای موارد تفویضی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

بر اساس اعلام، اعضای شورای مرکزی با ترکیب زیر از میان اعضای هیأت‌های مدیره و با اکثریت نسبی انتخاب می‌شوند: دو نفر مدیرمسئول رسانه‌های محلّی، سه نفر خبرنگار، یک نفر از میان مسئولان دفاتر سرپرستی روزنامه‌ها، یک نفر از میان مسئولان دفاتر سرپرستی خبرگزاری‌ها و همچنین دو بازرس و برای همه دسته‌های فوق، اعضای علی البدل نیز انتخاب می‌شوند.

کلیه اعضای اصلی هیأت‌های مدیره خانه‌های مطبوعات که انتخابات الکترونیک داشته اند به این مراسم دعوت هستند.

از آنجا که انتخابات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، چنانچه هر یک از اعضاء به هر دلیلی نتواند حضوراً شرکت کند، امکان رأی دهی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ همان روز به صورت الکترونیکی وجود خواهد داشت.

نامزدهای هر رسته (و سمت بازرسی) تا ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۳۰ مرداد فرصت دارند درخواست خود را به دورنگار ۸۸۷۴۷۷۴۵ ارسال کنند. اسامی نهایی نامزدها و رسته‌های هر یک، ساعت ۱۶ امروز اعلام می‌شود.

فهرست اعضای هیأت‌های مدیره خانه‌های مطبوعات که واجد شرایط برای رأی دادن هستند، در وبگاه خانه مطبوعات قابل مشاهده است و این افراد می‌توانند برای رسته خود یا بازرسی اعلام نامزدی کنند.

هر یک از شرکت کنندگان صرفاً به نامزدهای رسته خود و بازرسان رأی می‌دهند. امکان انصراف از نامزدی صرفاً تا ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مقدور است.

از هر رسانه و یا هر استان، بیش از ۲ نفر نمی‌توانند در شورای مرکزی عضو باشند و در صورت وقوع این حالت، افراد انتخاب شده با نسبت پایین تر جای خود را به منتخبان بعدی آن رسته می‌دهند.

ص.گ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر